Sestava:Maška(G),Knobloch(C),Huslík,Veselský,Roháč,Kuchař.

Kuchař nastoupil jen na první zápas.

Základní skupina:

1.Kofíci-Rucanor  0:0

Náš první zápas z naší strany byl hodně opatrný!Snažili jsme se dobře bránit a náš nový golman nás několikrát zachránil.

Nejlepší hráč:Maška

2.Kofíci-FC Mufíci  0:0

Hrály jsme proti našim rivalům.Zápas byl opatrný.Ze začátku jsme se spíše drželi v obraně.A podržel nás znovu náš brankář,ale na konci zápasu necelé dvě minuty před koncem přestřelil Roháč branku po rohovém kopu Knobloch.Utkání skončilo zaslouženou remízou 0:0.

3.Kofíci-Karcinogen  0:2

V tomto zápase bohužel soupeř potrestal naše zbytečné chyby a zaslouženě vyhrál.

Čtvrtfinále:

Kofíci-Vládci Prahy   1:2

1:0-Huslík  (z penalty)

Byl to náš nejlepší zápas na turnaji.Prvních 5minut jsme vedli 1:0 po brance Jardy Huslíka z penalty.Pak nám bohužel soupeř vstřelil rychlé dvě branky a my neproměnili dvě stoprocentní šance.A jednu minutu před koncem jsme mohli dokonce vyrovnat.Knobloch přihrával Viskymu a pro soupeře to brankou se štěstím neskončilo.Kofíci už tam viděli gol,ale nakonec jsme prohráli těsně o jednu branku a do semifinále jsme nepostoupili.