Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sestava:Mašek(G)(16),Knobloch(C)(4),Lazecký(5),Kuchař(10),Vohánka(3),Havel(9).

 

Základní skupina A:

 

První utkání se nám povedlo a porazili jsme jasně Trosku United 3:0.V utkání jsme měli po celý zápas převahu.První branku zařídil Havel,kterému nahrál kapitán Knobloch.Další dvě branky pak přidal Ondra Kuchař.Kuchař jednu vstřelil do prázdné branky a druhou si soupeř dorazil do sítě sám.První výhra na našem kontě.

Kofíci-Troska United  3:0

1:0-Havel      (Knobloch)

2:0-Kuchař    (Knobloch)

3:0-Kuchař    (Havel)

 

 

Druhé utkání patřilo zase našemu soupeři.Vysočany se dostali do rychlého vedení a to jen zvýšovali.Za stavu 0:2 nastřelil z dálky tyčku Kuchař,ale to bylo z naší strany všechno.Soupeř přidal ještě dvě branky a vyhrál vysoko 0:4.Byla to naše největší prohra na turnaji.I tak jsme postupovali ze skupiny jako druzí!

 

Kofíci-Vysočany   0:4

 

Umístění:

1.Vysočany

2.Kofíci

3.Troska United

 

 

Čtvrtfinálová skupina:

 

Rozhodující utkání nakonec na turnaji bylo proti týmu Mišmaš.Celý zápas jsme měli velké šance,ale když neproměnil Robert Knobloch tutovku udeřil na druhé straně soupeř.Z jediné své šance rozhodl utkání a i díky této prohře Kofíci nepostoupili do finálové skupiny.

 

Kofíci-Mišmaš  0:1

 

 

 

Pak nás čekalo prestižní utkání proti Dřevákům.Tým za který hrají bývalý Mufíci!Utkání mělo rychlost i šance.Soupeř byl aktivnější a na začátku i lepší.Hovoří za to i tři tyčky,které Dřeváci nastřelili.Naštěstí v tomto utkání bylo štěstí na naší straně a po brance kapitána Knoblocha náš tým vyhrál o jednu branku 1:0.Náš tým hrál skupinu o 4. až 6.místo.

 

Kofíci-Dřeváci   1:0

1:0-Knobloch

 

Umístění:

1.Myšmaš

2.Kofíci

3.Dřeváci

 

 

Skupina o 4. až 6.místo:

 

V závěrečné skupině jsme prvně narazili na celek SANK.Utkání se nám nepovedlo a soupeř byl lepší.Trestal naše chyby(Hlavně se nedařilo Kuchařovi,který zavinil dvě branky).Jednu hrubku udělal také Karlos.SANK nakonec zvítězil 0:3.

 

Kofíci-SANK   0:3

 

 

Souboj o celkové 5.místo na turnaji byl vyrovnaný.Vysočany se dostali do snadného vedení 0:2.Dvě smolné branky nás nepoložili a zabojovali jsme.Na 1:2 snižoval Karlos.Ten prostřelil golmana mezi nohama.A v závěru vyrovnal ze standartky Ondra Kuchař na konečných 2:2.Vysočany nakonec skončili na 5.místě díky vyhře v zakladní skupině 0:4.I tak Kofíci obsadili na JUMBU solidní 6.místo a porazili Dřeváky,Trosku United a Mufíky!

 

Kofíci-Vysočany   2:2

1:2-Lazecký

2:2-Kuchař

 

 

Umístění:

1.SANK

2.Vysočany

3.Kofíci

 

Komentář k turnaji:Ondra Kuchař

 

Nejlepší 3hráči na turnaji:Maška,Knobloch,Kuchař.

 

 

Celkové pořadí 2.Jumbo Cupu na Proseku:

 

1.Zelenáč

2.Mišmaš

3.KMK

4.SANK

5.Vysočany

6.Kofíci

7.Dřeváci

8.Troska United

9.Mufíci

 

 

Střelci:

Kuchař    3

Havel   1

Knobloch   1

Lazecký   1

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O turnaji

(Ondřej Kuchař, 14. 2. 2009 21:06)

Konečně se nám povedl docela turnaj.Dvě výhry a jedna remíza to je dobrý!Ale potřebujeme spíše jednu sestavu jelikož každý zápas hrajem jinak.Dneska mě potěšili dva nový hráči hrály dobře a bojovně!