Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sestava:Knobloch(1)(G)(C),Kuchař(3),Marek(4),Němeček(9),Radim(10),Lazecký(5),Lhotský(8).

 

Základní skupina:

 

První zápas a bohužel i první prohra.Utkání jsme prohráli hlavně nepovedeným začátkem,když už ve 4.minutě náš tým prohrával 0:3.Pak se hra vyrovnala a oba týmy měli několik šancí na vstřelení branky.V závěru náš tým snížil na 1:3 díky Markovi.Kofíci v posledních vteřinách přestali hrát a soupeř toho využil a upravil na konečných 1:4.

 


1.Kofíci-SELP  1:4

1:3-Marek

 

V druhém utkání nás čekal silný soupeř KMK.Naši hráči se snažili a konečná prohra 0:2 neni nakonec tak tragická.Hráči bojovali a docela se i drželi.Bohužel přišli menší chyby a soupeř toho ihned využil.Po boji jsme prohráli 0:2.Škoda jen začátku,že po přihrávce Knoblocha neprostřelil brankáře Kuchař.V tu chvíli náš tým mohl jít dovedení!

 

2.Kofíci-KMK  0:2

Radim-žlutá karta.

 

 

Základní skupina-Tabulka:

1.KMK             2    2    0    0     5:0      6

2.SELP           2    1    0    1     4:4      3

3.Kofíci         2    0     0    2     1:6      0

 

 

Semifinálová skupina:

Třetí utkání a náš nejlepší výkon.Všichni hráči bojovali a dobře napadali.Odměnou nám byly za to branky.První a vítěznou vstřelil Němeček,který se po čase vrátil do naší sestavy!Druhou branku připravil právě Němeček prošel až k bráně a přihrál  Kuchařovi a ten prudkou střelou prostřelil brankáře.Konec si naše obrana pak pohlídala a náš brankář mohl slavit čisté konto.Právě kapitán Knobloch zachytal solidně a mohl se také radovat z výhry.

 

3.Kofíci-Pragfield   2:0

1:0-Němeček     (Marek)

2:0-Kuchař      (Němeček)

 

 

Bohužel klíčový duel nevyšel.Soupeř trestal naše zbytečné chyby a porazil nás hladce 0:3.Kofíci dostali i žlutou kartu zásluhou Kuchaře,který mohl být rád,že nebyl vyloučen.

 

4.Kofíci-Vysočany   0:3

Kuchař-žlutá karta.

 

 

Semifinálová skupina-Tabulka:

1.Vysočany       2     2     0     0      8:0        6

2.Kofíci           2     1     0     1      2:3        3

3.Pragfield       2     0     0     2      0:7        0

 

 

Skupina o 7. až 9.místo: 

Prestižní utkání proti Mufíkům a taky velká bitva.To se čekalo od tohoto zápasu.A taky se to potvrdilo.Soupeř byl na začátku aktivnější a po právu šli Mufíci do vedení.Naštěstí náš tým po faulu na Kuchaře vyrovnal a remízu už Kofíci udrželi až do konce.

 

5.Kofíci-FC Mufíci    1:1

1:1-Marek

 

Poslední zápas a naše velká tragédie.Náš tým přišel během turnaje o dva hráče a v závěrečném utkání to bylo vidět.Naši hráči to bohužel odchodili a nebyla vůbec obrana a výsledkem byl debakl 0:8.Rozhodl úvod po 48.vteřinách bylo již skore 0:2.Kofíci otevřeli hru a bylo vymalováno.Mohli jsme skončit alespon na 7.místě.Nakonec je s toho poslední příčka.

 

6.Kofíci-Habet    0:8

 

Skupina o 7. až 9.místo-Tabulka:

1.FC Mufíci         2    1    1     0     5:2        4

2.Habet             2    1    0      1     9:4       3

3.Kofíci             2    0    1      1     1:9       1

 

 

Celkově:

1.Mezins

2.Vysočany

3.KMK

4.SANK

5-6.Pragfield

5-6.SELP

7.FC Mufíci

8.Habet

9.Kofíci

 

 

Střelci:

Marek   2

Kuchař   1

Němeček    1 

 

Nejlepší hráči na turnaji:Knobloch,Marek,Němeček.

Autor:Ondra Kuchař

Komentář k turnaji:Ondra Kuchař 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o turnaji

(Ondra Kuchař, 29. 3. 2009 23:57)

Turnaj se mi líbil!Hráli jsme docela solidně až na to poslední utkání!