Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahajující schůze 20.02.2010

21. 2. 2010

Zahajující schůze klubu Kofíci futsal team

Dne: 20. únor 2010

 

Přítomni: Huslík Jarda, Knobloch Robert, Adámek Zdeněk

Omluveni: Kuchař Ondřej (práce), Roháč Michal (dovolená), Lazecký Karel (nemoc)

Zapisovatel: Huslík Jarda

 

Projednané body a výsledky hlasování:

  • Schůze - hlasování 3/0

Domluveno, že schůze bude jednou měsíčně, kde se budou probírat odehrané zápasy, docházka, pokuty, příspěvky a náprava těchto záležitostí na další měsíc. První schůze bude před začátkem ligové soutěže.

  • Příspěvky a pokuty - hlasování 3/0

Schváleny příspěvky a pokuty, které jsou v platnosti od března roku 2010. Výše a druhy pokut a příspěvků, které byly dohodnuty jsou v MENU v sekci "příspěvky a pokuty"

  • Email - hlasování 3/0

Dohodnut nový klubový email pro potřeby klubu. Email zní: kofici.futsalteam@seznam.cz Přístup a heslo mají: Sekretář, kapitán a zástupce kapitána

  • Pozdní příchody - hlasování 3/0

Z důvodu častých pozdních příchodů bylo domluveno, že se budou platit pokuty za neomluvený pozdní příchod. Pokuty jsou v MENU v sekci "příspěvky a pokuty". Pokud někdo nestíhá domluvený termín schůzky na zápas, turnaj nebo schůzi, omluví se pomocí sms, popřípadě zavolá sekretáři.

  • "Realizační tým" - hlasování 3/0

Zvolen nový realizační tým a to:

Sekretář - Robert Knobloch (veškeré papírování, komunikace s výborem PSMF, kontakt s hráči)

Kapitán a správce webu - Huslík Jaroslav (kontakt s hráči, starost o průběh schůzí a zapisování schůzí, starost o klubové www stránky a včasné přidávání příspěvků)

Zástupce kapitána - Adámek Zdeněk (kontakt s hráči)

Pokladník - Huslík Jaroslav

Další schůze je plánována před začátkem sezony. Z důvodu, že není znám začátek sezony bude termín ještě upřesněn. Plánovaný termín schůze je v půlce března.