Jdi na obsah Jdi na menu
 


¨Kofíci odehráli další přátelák na Hájích proti Mufíkům.Bohužel se náš tým,již tradičně nesešel,takže Kofíci museli hrát jen ve třech hráčích v poli!I když náš tým měl o jednoho hráče míň než soupeř tak se náš tým celý zápas držel.Mufíci hráli uvolněně a toho jsme využili.Po rohu Knoblocha se prosadil střelou k tyči Kuchař.Soupeř předváděl pěknou hru na jeden dotek a za chvíli bylo vyrovnáno.Stav 1:1.Pak nechali Mufíci před svojí brankou Ondru Kuchaře a ten se prosadil podruhé v zápase,když prostřelil brankáře Mufíků.Kofíci znovu vedli!Potom hra byla vyrovnaná!Naši hráči běhali a chvíli nepustili soupeře po hře na jeden dotek k míči,ale časem nám docházeli síly a přesila byla znát!Na to se,ale nevymlouváme.Je to náš problém,že nedáme dohromady hráče!Pak nás Mufíci zatlačili a znovu bylo vyrovnáno.Náš tým šel ještě jednou v zápase do vedení!To když nahrával Kuchař Svobodovi a ten zavěsil.Stav 3:2.Závěr prvního poločasu ovládl soupeř,který rychlími akcemi otočil vývoj skore na 3:4.Poločas skončil těsně o jednu branku!Druhý poločas byl již spíše v režii Mufíků.Náš tým sebral poslední síly a bojoval,ale soupeř nás již k ničemu nepustil a naopak ještě přidal tři branky a ujal se rozhodujícího vedení 3:7.V závěru pak uzavřel skore utkání střelou z dálky o tyčku znovu Kuchař,který vstřelil v utkání svojí třetí branku.Při tomto momentu dobře stínil brankáři Knobloch a tím znemožnil golmanu výhled na střelu.V přátelském duchu vyhráli Mufíci 4:7.

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

  

Sestava:Dalibába(G),Knobloch(C),Kuchař(3),Svoboda.

 

Střelci:

1:0-Kuchař          ( Knobloch )

2:1-Kuchař

3:2-Svoboda       ( Kuchař )

4:7-Kuchař          ( Knobloch )

 

Nejlepší hráč:Svoboda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o zápase

(Ondřej Kuchař, 6. 10. 2009 23:07)

Tak tohle byl lepší zápas než ten ligovej.Všichni běhali a bojovali a to je jedno,že Mufíci hráli uvolněně prostě jsme se snažili a omlouvám se na konci zápasu už nebyly síly na zpátečku=)))Jinak i Vojta nehrál špatně!Byl to záhul ve třech!