Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na Květňáku jsme dali přátelák s týmem FC Mufíci.Začátek utkání patřil našemu soupeři,který šel rychle do vedení.Náš tým se,ale nepoložil a začal hrát dobře.Po faulu na kapitána Kuchaře,který zahrával přímý kop se prosadil Jirka Hess.Hned z rozehrávky dobře napadal Kuchař a poslal Kofíky do vedení!V závěru poločasu se prosadil ještě Michal Roháč,který překonal brankáře střelou z dálky.Půlku jsme vyhráli o dvě branky 3:1.Začátek druhé fáze vyšel Mufíkům,jenž snížili na 3:2.V tu chvíli to vypadalo znovu na vyrovnané utkání,ale naštěstí jsme konec zápasu zvládli a vysoce vyhráli.Na 4:2 dával po pěkné akci na jeden dotek s Němečkem Ondra Kuchař a o chvíli přidal vítěznou branku Jirka Hess a poslal náš tým do vedení 5:2.Pak se nadechli k poslednímu odporu Mufíci a znovu snížili na 5:3.Ukázal se také Robert Knobloch,který vsítil po sobě dvě branky a utkání rozhodl,jelikož v tu chvíli vedli Kofíci již vysoko 7:3 a náš soupeř se jen hádal.V závěru oba celky ještě ukázali docela dobrou hru.Mufíci prvně snížili na 7:4 a krásnou akci předvedli také hlavně Lhotský s Kuchařem.První jmenovaný zavěsil hezkou akci pod břevno!Stav 8:4.Poslední branku zápasu vstřelil Radim Němeček.Kofíci porazili Mufíky nakonec 9:4.V tu chvíli soupeřova obrana totálně přestala hrát.Kofíci jasně vyhráli a ukázali solidní výkon.Škoda,že nehrajeme taky takhle celý zápas v Žyle.

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

 

Sestava:Dalibába(G),Kuchař(C),Knobloch,Roháč,Němeček,Hess,Lhotský.

Střelci:

1:1-Hess   (Kuchař)

2:1-Kuchař

3:1-Roháč   (Němeček)

4:2-Kuchař   (Němeček)

5:2-Hess    (Němeček)

6:3-Knobloch   (Hess)

7:3-Knobloch   (Hess)

8:4-Lhotský   (Kuchař)

9:4-Němeček

 

Nejlepší hráč:Hess.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O zápase

(Ondřej Kuchař, 16. 10. 2008 9:24)

Díky za předvedenou hru sem rád že sem podruhý za sebou porazil Mufíky jupí=)))