Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tradiční přátelák s FC Mufíci se konal znovu na Květňáku.Náš soupeř byl hodně natěšený,jelikož chtěl vyhrát,protože poslední dva přáteláky jsme vyhráli.Začátek utkání byl vyrovnaný a po deseti minutách taky padla první branka střetnutí.Bohužel otevřel skore soupeř.Za chvíli již Mufíci vedli 0:2.V tento okamžik byl soupeř lepší.Kofíci dělali zbytečné chyby a byly za to trestáni.Naštěstí přišlo snížení.Kapitán Knobloch zavezl míč před bránu a tam prostřelil brankáře Ondra Kuchař.Stav byl 1:2.Pak se hra uklidnila a vypadalo to,že stav vydrží až do poločasu,ale Kofíci ještě udělali jednu hrubku.Petr Čochnař prošel středem hřiště a naši hráči mu nechali spoustu času na střelu.Bohužel Dalibába vyrazil míč pouze před sebe a tam ho Mufíci dorazili a ujali se vedení 1:3.Takto skončila i půlka.Mufíci byly v početné sestavě i toto nás trošku překvapilo.Hned na začátku druhé fáze měl šanci Veselský,ale minul naší branku.Mufíci pak šli do trháku.Bohužel u další inkasované brance nám nefungovala obrana a útočníci soupeře si vychutnali Kuchaře a pak Lukáš Uher zavěsil pod břevno.Dalibába neměl nárok tuto střelu chytit.Obrana potom ještě zaspala jednou.Kuchař se na chvíli zapomněl v obraně a bylo zle.Mufíci v tu chvíli vedli již 1:5.Vypadalo to na vysoké vítězství,ale jak je známo v těchto zápasech s Mufíkáma nic není rozhodnuto předem.Kofíci prohrávali ještě 7minut před koncem 1:5,ale nakonec utkání skončilo těsně o branku 4:5.Škoda,že náš tým nehrál jak koncovku zápasu.Na 2:5 dával Knobloch,který prošel celé hřiště a zavěsil k tyčce.Na 3:5 skoroval po vybojovaném míči od Kuchaře Honza Lejčko.V tu chvíli se divil i komentátor utkání Marek Brožík.Nakonec se ukázal i Radim Němeček.Ten předvedl pohlednou akci s Kuchařem na jeden dotek a zavěsil do prázdné branky.Tento vývoj zápasu se nelíbil Čochnařovi a hned seřval Mufíky.I tak to byl dobrej přátelák.Jen škoda,že jsme nevyhráli,ale v závěru jsme předvedli dobrou hru.Mufíci si vítězství zasloužili.

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

Komentátor a kameraman:Marek Brožík 

 

 

Sestava:Dalibába(G),Knobloch(C),Kuchař,Hess,Šimůnek,Lejčko,Němeček,Robert.

Střelci:

1:2-Kuchař  (Knobloch)

2:5-Knobloch

3:5-Lejčko  (Kuchař)

4:5-Němeček  (Kuchař)

 

Nejlepší hráč:Němeček.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o zápase

(Ondřej Kuchař, 8. 11. 2008 9:30)

Je to jedno hlavně,že jsme si dobře zahráli mezi sebou já vim že to Čochy někdy přehání proč si myslíš,že sem odešel.V závěru vás rozhodil a my jsme byly špatný zase na začátku jinak dobrej zápas

ale ale

(anonym, 7. 11. 2008 11:54)

z psychologického hlediska to bylo jeho chyba, a sem si jist že tam byl na 2 branky

o zápase

(Ondřej Kuchař, 7. 11. 2008 1:12)

Bohužel nemáš pravdu jelikož mám ten zápas nahranej na kameře a Čochy byl na hřišti jen na branku na 4:5

závěr

(anonym, 6. 11. 2008 16:50)

Ahoj, no těch posledních 7 minut hrál Čochy tak se nediv že ste to tak vyrovnali..a myslí si to všichni..

o zápase

(Ondřej Kuchař, 4. 11. 2008 8:59)

V průběhu utkání jsme udělali několik chyb a v závěru jsme bojovali a snížili.I tak dobrej přátelák!!Škoda,že jsme potřetí za sebou neporazili Mufíky=((((