Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kofíci odehrály přátelák na Bohemce s týmem FC Palcát.Čekalo se vyrovnané utkání a to se také potvrdilo.V utkání nám pomohl i hráč Dřeváků Kosek,a byl na hřišti hodně vidět.I když několikrát vypadal,že už nemůže vybojoval spoustu míčů!Do vedení šli Kofíci.Úvodní rychlou branku střetnutí vstřelil Lazecký.Pak zabral soupeř,který trestal naše chyby v obraně.Po 15minutách vedli hráči Palcátu 1:3 a nebýt našeho brankáře Maška vypadalo by to s naším týmem špatně.Naštěstí pak prošel obranou kapitán Knobloch,který naservíroval míč před branku Kuchařovi a ten snížil do prázdné branky na 2:3.Potom byl faulován Kosek a Kofíci kopali penaltu.Tu bohužel neproměnil Lazecký a utkání nevyrovnal.Po pár minutách,ale bylo skore smírné 3:3.Kosek nahrál Lazeckému a bylo vymalováno.Kofíci nakonec remízu neudrželi do poločasu.Palcát vyhrál první půlku o jednu branku 3:4.Druhou polovinu zápasu začal lépe soupeř.Z úvodního tlaku vytěžil vedení 3:5.Naštěstí se náš tým nevzdal a utkání otočil.Na 4:5 snížil pěknou brankou Kuchař.Na 5:5 vyrovnal Lazecký.Ten vstřelil třetí branku v zápase.Lazecký byl velmi produktivní a dostal náš tým dokonce do vedení 6:5.Palcát pak naposledy zápas vyrovnal.To když jsme opět udělali chybu v obraně.Závěr pak patřil nám.Soupeři došli síly a Kofíci toho využlili.Do vedení nás poslal šťastně Ondra Kuchař.Kuchař se prosadil potřetí v utkání.Prosadil se také Dřevák Kosek.Tomu dvakrát po sobě nahrál Robert Knobloch a Kosek vždy uklidil míč do prázdné branky.Naší poslední branku vstřelil opět Lazecký.Ten se prosadil popáté v utkání a udělal tak rekord týmu v počtu branek na jeden zápas.Palcát v závěru nakonec upravil na konečných 10:8.Kofíci i podruhé porazili Palcát.

Sestava:Maška(16),Knobloch(C)(3),Kosek(3),Kuchař(10),Lazecký(5),Roháč(2).

 

Střelci:

1:0-Lazecký

2:3-Kuchař       (Knobloch)

3:3-Lazecký      (Knobloch)

4:5-Kuchař        (Lazecký)

5:5-Lazecký      (Kosek)

6:5-Lazecký

7:6-Kuchař       (Knobloch)

8:6-Kosek        (Knobloch)

9:6-Kosek        (Knobloch)

10:6-Lazecký

 

Nejlepší hráči:Knobloch,Lazecký.

 

Autor:Ondra Kuchař

Komentátor zápasu:Marek Brožík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To nevypadalo,

(Kosi, 3. 3. 2009 11:11)

že nemůžu, já jsem fakt nemoh :)

o zápase

(Ondra Kuchař, 1. 3. 2009 23:54)

Dneska to byl dobrej zápas.Soupeř prohrál i kvůli tomu,že jim došli ke konci síly!Jinak všichni hráli solidně a to je dobře jen tak dál slavíme 10.výhru historie=))))