Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhý přátelák jsme již tak nezvládli a docela i vysoko náš tým prohrál.Průběh zápasu byl podobný tomu prvnímu.Soupeř šel do rychlého vedení 0:2.Pak se prosadil Robert Knobloch a snížil na 1:2.GOHosp nečekali na nic a rychlou hrou šli znovu do trháku a upravili na 1:3!Potom se hra vyrovnala a oba týmy měli několik šancí!Naštěstí přidali branku do poločasu Kofíci!Němeček upravil na 2:3 a tak i skončila půle.Začátek druhého poločasu byl nejhorší s naší strany,jelikož si vlastní branku vstřelil Kuchař a zvýšil omylem na 2:4.Tento moment nás položil a naši hráči přestali zbytečně hrát a soupeř toho dokonale využil.Rychle uskočil ve skore na 2:6 a střetnutí bylo prakticky rozhodnuté,jelikož soupeř již vedení nepustil a náš tým pouze korigoval stav.Na 3:6 snižoval Radim,který dorazil pokus Kuchaře do prázdné branky!Kofíci ještě přidali do konce utkání dvě branky.Bohužel hráči GOHospu tři!Podruhé v zápase se prosadil Knobloch skore bylo 4:7.V posledních vteřinách náš tým skvěle rozebral obranu soupeře a upravil na konečných 5:9.Soupeř zaslouženě vyhrál a vstřelil také pohledné branky!

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

 

Sestava:Jarda(G),Kuchař(C),Lejčko,Knobloch,Němeček,Dalibába,Hess.

Střelci:

1:2-Knobloch  (Kuchař)

2:3-Němeček  (Knobloch)

2:4-Kuchař  (vlastní)

3:6-Němeček  (Kuchař)

4:7-Knobloch

5:9-Lejčko  (Knobloch)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář