Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jako dalšího soupeře jsme si vybrali celek GOHosp.Utkání se odehrálo na hřišti na Květňáku.První duel byl hodně vyrovnaný a kvalitní.Do vedení šel rychle soupeř,který se ujal vedení 0:2.Potom se náš tým rozehrál a dostal se do hry a skore ihned otočil.V tu chvíli nás podržel nahradní brankář Jarda!Ten předvedl několik dobrých zákroků.Jarda nahradil mezi tyčemi naší jedničku,která bohužel neměla čas!První naší branku vstřelil Radim Němeček.Vyrovnání zařídil po přihrávce Kuchaře Honza Lejčko.A na 3:2 dával kapitán Ondra Kuchař.Bohužel jsme toto vedení neudrželi až do konce poločasu a nechali jsme zbytečně soupeře vyrovnat.Poločas skončil tedy 3:3.Začátek druhé fáze vyšel znovu soupeři.Hráči GOHospu měli dobrou souhru a šli do vedení 3:4.Naštěstí v zápětí vyrovnal po rohu brankář Jarda.Stav byl 4:4.Konec patřil již soupeři i když náš tým měl několik šancí,ale nedokázal je využít.Kofíci prohráli 4:6.Naše hra byla však slušná!

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

 

Sestava:Jarda(G),Kuchař(C),Lejčko,Knobloch,Němeček,Dalibába,Lejčko.

Střelci:

1:2-Němeček  (Dalibába)

2:2-Lejčko  (Kuchař)

3:2-Kuchař  (Němeček,Lejčko)

4:4-Jarda  (Němeček)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář