Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhý zápas přinesl celkem 19.branek.Bohužel náš tým zaspal první poločas ve kterém nás soupeř deklasoval 2:8.První naše branka přišla až za stavu 0:7!Na 1:7 dával Honza Lejčko.Hned za chvíli skoroval Jirka Hess.Pro toho to byla úplně první branka za Kofíky.Bohužel náš tým do poločasu inkasoval ještě jednu branku.Začátek druhé fáze vyšel znovu nám!Na 3:8 snižoval kapitán Kuchař a na 4:8 upravil po krásné akci Radim Němeček.V závěru to byla již vyrovnaná hra a oba celky se ještě párkrát prosadili.Náš tým byl oslabený a absence obrany v roli Roberta a Michala byla znát.Chyběl nám i golman Jarda.Takže do naší branky musel jít hráč s pole!V závěru přidal po přihrávce Jirky krásnou branku s rohu Ondra Kuchař,kterému zatleskal i soupeř.Soupeř byl lepší a předváděl pohledné akce a zaslouženě náš tým porazil.Závěrečnou branku našeho týmu přidal Honza Lejčko.Skore bylo 6:11.GOHosp v závěru upravilo na konečných 6:13.

 

Komentář:Ondra Kuchař

 

Sestava:Dalibába(G),Kuchař(C),Hess,Lejčko,Němeček,Franěk,Mareček(hrál pouze poločas).

Střelci:

1:7-Lejčko

2:7-Hess

3:8-Kuchař

4:8-Němeček  (Lejčko,Kuchař)

5:10-Kuchař   (Hess)

6:11-Lejčko

 

Nejlepší hráč:Němeček.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o zápase

(Ondra Kuchař, 24. 7. 2008 22:06)

Kluci musíme hodně běhat a nabýhat si na míče jinak to bude hrůza jako první poločas druhá půle byla jiná byly tam i kombinace!!!