Jdi na obsah Jdi na menu
 


Téměř po měsíci se Kofíci sešli k ostrému utkání.Tentokrát jsme odehráli přátelák s Troscou United.Utkání bylo vyrovnané a dalo se na co dívat.Soupeř byl od začátku lepší a skoro celý zápas držel vedení.Bohužel se náš tým opět moc nesešel,takže jsme museli po dohodě se soupeřem odehrát jen se třemi hráči v poli.Do vedení šla Trosca.Naštěstí jsme rychle vyrovnali.Brankář  Maška našel nabíhajícího Kuchaře a ten upravil na 1:1.Kuchař byl na tento zápas určen jako kapitán,jelikož Robert Knobloch nemohl hrát kvůli práci!Trosca vždy v první půli vedla.Zápas byl nahoru dolu a branky padali.Na 2:2 vyrovnával po dobrém napadání Němeček,který byl v zápase z naší strany nejlepší.Dal celkem 5.branek.Pak se ukázal opět soupeř a šel do vedení 2:3.Na 3:3 srovnal znovu po přihrávce Mašky Ondra Kuchař.Stav byl vyrovnaný.Bohužel jsme měli hráče akorát a nemohli jsme střídat  to se projevilo na koncovce poločasu,který nakonec vyhrála Trosca těsně,ale zaslouženě 4:5.Za Kofíky dával na 4:4 Němeček.Druhou půli začal lépe soupeř a šel do vedení o dvě branky 4:6.Trosca pak náš tým zatlačila a hrála velmi dobře a znovu udeřila a vedla již 4:7.Z Kofíků měl největší smůlu Kuchař,který v utkání asi třikrát nastřelil tyčku.Po jedné tyčce si,ale srazil míč do branky golman soupeře a Kofíci díky štěstí snížili na 5:7.Bohužel jsme udělali zase pár chyb a soupeř toho znovu využil a šel do trháku 5:8.V tu chvíli se již zdálo,že je rozhodnuto,ale omyl.Náš tým během pár minut vyrovnal.Na 6:8 se prosadil po přihrávce Roháče z rohu  Ondra Kuchař.Ten se prosadil v zápase už počtvrté!Pak se ukázal Kuchař i jako nahrávač,jelikož na poslední dvě branky nahrál Němečkovi právě on.Němeček za stavu 8:9 vyrovnal v posledních vteřinách utkání a dramatický zápas museli rozhodnout penalty!Utkání skončilo 9:9.Penalty nám vychytal brankář Maška.Rozhodující penaltu vstřelil kapitán Kuchař.Kofíci nakonec porazili na penalty Troscu 3:2.

 

Sestava:Maška(G),Kuchař(C)(3),Roháč(2),Němeček.

 

Střelci:

1:1-Kuchař           (Maška)

2:2-Němeček

3:3-Kuchař           (Maška)

4:4-Němeček      (Kuchař)

5:7-Kuchař           (Roháč)

6:8-Kuchař           (Roháč)

7:8-Němeček       (Maška)

8:8-Němeček       (Kuchař)

9:9-Němeček       (Kuchař)

 

rozhodující penalta: Kuchař

 

Penalty proměnili: Kuchař 2,Němeček 1.

Penaltu nedal: Roháč.

 

Nejlepší hráči:Němeček,Maška.

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

 

Komentátor utkání:Marek Brožík.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sigimu

(Ondřej kuchař, 6. 5. 2009 23:43)

To máš pravdu dobrej zápas příště si to rádi zopakujeme holt máme někdy problémy z hráči je nás někdy málo tak se zase ozvěte až budete chtít dát přátelák zatim Ondra

Trosca

(Sigi, 6. 5. 2009 19:24)

Fajn jsme si zakopali kluci. Doufám že se příště sejdete v nějakym slušnym počtu, aby jsme mohli dát pořádnej match.

o zápase

(Ondra Kuchař, 6. 5. 2009 1:10)

Děkuju Míšovi,Radimovi a Lukášovi že dorazili a mohli jsme odehrát přátelák.Tak nakonec těsná výhra ale byl to dobrej zápas.