Jdi na obsah Jdi na menu

Na Hájích nás čekal další přátelák.Za soupeře jsme měli znovu celek Troscy United.United začali lépe a po chvilce se ujali vedení 0:2.Až potom se prosadili naši hráči.Na 1:2 snižoval Jarda Huslík.Jenže pak propadla naše obrana a nechala Troscu zvýšit na 1:3.Naštěstí Kofíci dokázali do konce poločasu skore otočit a vyhrát půlku těsně 4:3.Nejprve vybojoval míč Huslík,jenž přihrál před bránu Kubovi a ten prostřelil brankáře!Stav 2:3.Za další minutu bylo vyrovnáno.To se prosadil z dálky pěknou střelou Ondra Kuchař.Kofíci hráli hodně aktivně a to se jim vyplatilo.Na 4:3 dával znovu Huslík.Tomu nahrál opět  Kuchař.Po poločase se skore měnilo jak na houpačce.Trosca bojovala a opět udeřila!Kofíci potom,ale znovu šli do vedení.Po přihrávce Kuchaře skoroval Spazier.Soupeř,ale otočil skore na 5:6.V posledních minutách pak měl šanci Kuchař,ale nedal a naštěstí střelu dorazil zpět do branky.Skore 6:6 a tímto výsledkem skončil také zápas.Potom rozhodovali penalty,které lépe zvládli Kofíci.Poslední penaltu vstřelil Kuchař.