Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jumbo Cup 24.1.2010

24. 1. 2010

Dne 24.1.2010 sehrán turnaj Jumbo Cup na Braníku
Umístili jsme se na krásné 9 příčce.

SESTAVA: Knobloch (G), Kosik, Adámek, Roháč, Huslík (C), András

Kofíci : Atletiko Cervesa 1:0 (vlastní)
V tomto utkání jsme měli převahu, dobře jsme napadali soupeře, který nevěděl, jak hrát bohužel perfektní výkon brankáře Atletika nám zabránil k výhře naší zásluhou. Gól padl po přihrávce našeho hráče Andráse a do vlastní brány se nešťastně trefil hráč Atletika.

Kofíci : Boca Bohemia 0:5
Tohle utkání se vůbec nepovedlo a tato prohra byla zasloužená. Chlapci Bohemie hrající 3 ligu Futsalu nás přehráli ve všech směrech.

Kofíci : Matadores 1:2 (Huslík) (asistence András)
Opět hra nebyla špatná, zde nám scházela přesnost a přechod z obrané do útočné fáze. Za stavu 0:1 náš brankář Knobloch dle pravidel FAIR PLAY přiznal, že chytal míč za brankovou čarou a stav se tedy měnil na 0:2. My se ale nevzdali a z následného rohu který rozehrával András na Huslíka padl gól, který ho chladně z voleje zavěsil na konečných 1:2

Kofíci : Forza 1:3 (Huslík)
Tento zápas byl plný agresivní hry ze strany hráčů Forzy, kdy za stavu 0:1 dostala za faul na Huslíka červenou kartu a měli jsme tak dvě minuty na vyrovnání. To se povedlo přesně v posledních vteřinách přesilovky, kdy propálil obranu včetně gólmana Huslík. Zbytek zápasu byl opět v duchu agresivní hry, kdy jsme inkasovali druhou branku a v zápětí třetí, která byla vstřelena za pomocí ruky, tu ale rozhodčí neviděl a asi ani nemohl.

Po odehrání zápasů ve skupinách jsme hráli o devátou příčku s týmem Mufíci. Zápas byl před začátkem hodně vyhecovaný.

Kofíci : Mufíci 4:1 (Huslík 2x, Adámek, Kosik) (asistence Kosik, Adámek, Huslík 2x)
Od začátku jsme měli velkou převahu a již v 6 minutě jsme vedli Góly Huslíka 2:0, poté jsme trošku zvolnili tempo a obdrželi jsme branku na 1:2. Ale opět svojí perfektní hrou a nyní i přechodem z obrany do útoku jsme vstřelili další dva góly, o které se postaral Adámek a Kosik.

Zhrnutím bych dodal, že jsme dnes neměli výborného hráče, ale celé mužstvo pracovalo perfektně a proto všem hráčům moc děkuji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jumbo

(adam, 25. 1. 2010 10:52)

musim souhlasit myslim ze jsme celkove sehrali vcelku povedene zapasy asi nejlepsi za dobu co s vami hraju kdyz jeste doplnime o jednoho slusneho utocnika muzem vybojovat vice vyher