Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jumbo Cup 7.3.2010

7. 3. 2010

Dne 7.3.2010 sehrán turnaj Jumbo Cup na Hamru v Braníku.

SESTAVA: Adámek, Knobloch, Huslík, Mališ, Svoboda + půjčený brankář Batík a Whisky

Byl to jeden z povedených turnajů. První zápas byl sice kapku nepovedený, ale ostatní byli velice vyrovnané, ikdyž se prohráli, ale udrželi jsme krok i s těmi týmy, které nám vždy dávaly takřka naprdel,... Rád bych ale vyzdvihl dva hráče a to Patrika Mališe, který jako nováček v našem týmu září, má chuť hrát, nabízí se a je ho opravdu na hřišti vidět a druhý hráč je brankář Pavel Batík, který už je ve "fotbalovém důchodu", ale přišel nám vypomoci. Poslední dva zápasy mu opravdu velice dobře vyšly.

ZÁPASY:

Kofíci : Notorax  1:2   

 (Branka: Svoboda   Asistence: Mališ)

Z naší strany docela podprůměrný zápas, hodně jsme se hledali a moc se nevědělo co hrát, ale soupeř na tom nebyl o mnoho lépe a zápas se prohrál jen díky neproměněnými šancemi a chybama v obraně.

Kofíci : Sank Běchovice  1:2   

(Branka: Huslík, Asistence: bez)

Tohle byl vyrovnaný zápas, kdy do naší branky padl odražený míč po soupeřově střele. V závěru snížil náš hráč Huslík na 1:2, kdy na dvakrát prostřelil brankáře. 

Kofíci : Atletico  0:3   

Tak tento zápas byl v částečné režii hostujícího týmu, kde tým zachránil jejich brankář a nám chytil asi 3 - 4 vyložené gólové šance. Nevím jak by zápas vypadal, kdyby takhle nezachytal.

Kofíci : KMK Břewnow  0:4   

 Tenhle zápas jsme nezvládli, sice vysoká prohra, ale výkonostně náš nejlepší zápas tohoto dne. Tým je fotbalově opravdu o nějakou třídu jinde než my a zaslouženě vyhrál.

Kofíci : Killteck  0:2   

Jeden z nejlepších týmů dnešního dne. Náš výkon byl ještě lepší než minulý zápas proti favorizovanému KMK, drželi jsme krok takřka celý zápas a hráči Killtecku využili naší nepozornosti při jejich střídání a poslali míč do sítě při přečíslení dva na jednoho. Druhý gól byl po chybě obrany, kdy 3 naši hráči chtěli obehrát jednoho u rohového praporku a ten nahrál míč nikomu nehlídanému hráči na druhé straně a ten skóroval,...

Kofíci: Forza  3:0   

(Branka: Huslík, 2x Mališ; Asistence: Huslík, Knobloch, Svoboda)

Po dvou těžkých zápasech a slušně zahraných se nám povedlo vyhrát, když padli 3 krásné góly po pěkných akcích. Tento zápas jsme byli lepším týmem.