Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční fotbálek a předběžné rozloučení z rokem 2008

PRAHA 24.12.2008:Vánoční fotbálek v podání WarriorS a kamarádů.Potřetí jsme se sešli na štědrý den v 10:00 tentokrát jsme změnili povrch a branky.Hrálo se na Schulhoffce a na 5metrové branky.

Tentokrát jsme hráli 5+1 i když bylo v plánu 7+1, ale nepřišli (M.Chvojka,P.Císař,B.Stodola,M.Štípek ).

Začalo se ve velkém tempu,ale na velkém hřišti jsme se k brankám moc nedostávali až v polovině prvního poločasu se trefil organizátor Látal,pak se dvakrát trefil kapitán Kofíků Ondřej Kuchař a stav byl 3:0 pro domácí, ale hosté nechtěli být po zadu a do půle ještě dokázali vyrovnat 2 se trefil Martiňák a jednou Brychta poločas 3:3.

V druhé půli se hrálo nahoru a dolu převážně na brejky ,síly ubývali a útočníci se nevraceli a brankáři museli předvádět svoje umění , víc se v druhé půli rozchytal Holzbauer. V druhé půli se, ale oba týmy rozstříleli a nakonec zápas skončil 9:9.

Goly: 5-Látal,2-Kuchař,Štípek.R

Goly: 3-Martiňák,Brychta, 2-Čochnař, 1-Gabík