Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sestava:Huslík(G),Dalibába(G),Kuchař(C),Peterka,Lejčko,Roháč,Knobloch.

Huslík chytal první dva zápasy.Zbytek odchytal Vojta Dalibába.

Kuchař si zahrál i utkání za Mufíky.

 

Základní skupina:FC Warriors,FC Kings Rakovník,B.C.F,Kofíci.

 

Začátek zápasu patřil soupeři!Hrál dobře a přesně a o poločase vedl 0:2!Ve druhé půli bylo skore již 0:5 a Warrioři utkání podcenili a toho náš tým využil.Na 1:5 snižoval kapitán Ondra Kuchař.Kuchař přidal již 14.branku v přípravě.O chvilku dál snižoval na 2:5 Vojta Dalibába.Tomu nahrál na branku Kuchař.V závěru soupeř pojistil výhru na 2:6 a definitivně zlomil odpor Kofíků.

 

1.Kofíci-FC Warriors  2:6 (0:2)

1:5-Kuchař  (Knobloch)

2:5-Dalibába  (Kuchař)

 

 

Druhé utkání a první výhra na turnaji.Zápas byl jednoduchý,jelikož soupeř se na turnaj nedostavil.

 

2.Kofíci-FC Kings Rakovník  5:0 kontumačně

 

 

Závěrečné utkání náš tým nezvládl.Bohužel toto utkání nevyšlo nikomu.Hlavně jsme nebyly spokojení s rozhodčim.Ten byl opravdu hroznej!Jinak nejlíp se povedl zápas Huslíkovi.Ten vstřelil obě branky.B.C.F byly lepší a zaslouženě vyhráli.Po této prohře putoval náš tým do skupiny poražených!

 

3.Kofíci-B.C.F  2:6  (0:3)

1:3-Huslík

2:6-Huslík  (Knobloch)

 

Základní skupina:

1.FC Warriors                    3    2    1   0      14:5          7b. 

2.B.C.F                             3    2    1   0      14:5          7b.

3.Kofíci                           3    1     0   2      9:12         3b.

4.FC Kings Rakovník        3    0    0    3      0:15         0b.

 

 

 

Lossers break(poražení):

 

 

Utkání proti Black Dragoons bylo vyrovnané a přišli jsme v tomto duelu o náš první pohár!Nejvíc šancí měl kapitán Kuchař.Kuchař měl celkem 3 tutovky,ale netrefil ani prázdnou branku.Soupeř šel ve vyrovnaném utkání do vedení 0:1 a to vydrželo až do poločasu.Rozhodl začátek druhé půle!Tam šli hráči Black Dragoons do vedení 0:2 a to už nepustili.Kofíci měli v závěru drtivý tlak,ale víc než na snížení na 1:2 se nezmohli!Na 1:2 se prosadil Honza Peterka,který přišel na výpomoc.Nahrával mu na branku Kuchař.Škoda měli jsme na to postoupit,ale štěstí stálo při soupeři.Nakonec náš tým obsadil konečnou 13.příčku.

 

Čtvrtfinále:

Kofíci-Black Dragoons  1:2  (0:1)

1:2-Peterka  (Kuchař)

 

 

Autor:Ondra Kuchař

Kameraman a komentátor:Marek Brožík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář