Jdi na obsah Jdi na menu

Sestava:Dalibába(G),Kuchař(C),Huslík,Lejčko,Hess,Vágner,Němeček.

Turnaj jsme začali kontumační výhrou nad Proseckou Letkou.Soupeř si myslel,že turnaj je jiný den tak na zápas nedorazil a naši hráči měli lehčí práci.

1.Kofíci-Prosecká Letka   5:0 kontumačně

Zápas se Sněženkami byl vyrovnaný a oba celky měli šance!Rozhodl závěr prvního poločasu,jelikož soupeř využil našeho zaváhání a inkasovali jsme rychlé dvě branky.V druhé půli již branka nepadla a náš tým prohrál 0:2.I tak náš tým hrál docela slušně a bojoval.

2.Kofíci-Sněženky a Machři     0:2 (0:2)

V souboji o postup do dalších bojů jsme se utkali s týmem Krakonoš.K postupu nám stačila i remíza!Díky lepšímu skore.Zápas začal pro naše barvy velice slušně a po přihrávce Huslíka skoroval kapitán Kuchař.Pak náš tým držel náskok a ukázal se i brankář Dalibába když chytil penaltu.I tak dokázal Krakonoš vyrovnat.Poločas skončil 1:1.V druhé půli jsme drželi postup a dokonce jsme mohli jít do vedení,ale Huslík obloučkem trefil pouze břevno branky!Závěr nám nevyšel a byl hodně zmatenej a toho využil soupeř a rozhodl o svém postupu.V závěrečným minutách nám nasázel 4.branky a vyhrál nakonec 1:5.Kofíci sice vypadli s turnaje,ale naše hra byla lepší než v Žyla Cupu!

3.Kofíci-Krakonoš    1:5 (1:1)

1:0-Kuchař   (Huslík,Lejčko)

Dalibába chytil penaltu.

Základní skupina:

1.Sněženky a Machři           3           3         0          0           12:0           9b.

2.Krakonoš                           3           2         1          0           10:6           6b.

3.Kofíci                               3          1          0          2            6:7            3b.

4.Prosecká Letka                3          0          0          3            0:15          0b.

Nejlepší hráč:Dalibába,Kuchař.