Jdi na obsah Jdi na menu
 


První utkání v Žyla Cupu nám bohužel nevyšla.Začátek zápasu nám,ale vyšel a za to bych můj tým pochválil!Soupeř šel do vedení po pár minutách.Náš tým potom vyrovnal hru a dokonce přišlo vyrovnání!Po přihrávce Veselského se prosadil Honza Lejčko a stav byl 1:1.Pak přišel tlak Orgastica ale svoje šance nedokázali využít!Pár minut před koncem šel favorit utkání do vední.Do půle bohužel Kofíci inkasovali ještě dvakrát.Naši hráči již nestačili fyzicky a stav 1:4 zůstal do konce poločasu.Pro náš tým byla škoda,že v závěru první půle nedal šanci kapitán Kuchař jenž šel sám na brankáře,ale tutovku neproměnil.Kuchařovi se nedařilo zkazil skoro všechny přihrávky!Třeba Knoblochovi nedal ani jednu přesně do nohy.Druhá půlka začala vyrovnaně,ale opět udeřil soupeř.Stav 1:5.Potom se ukázal znovu Veselský,kterému dobře nahrál Knoboch a Visky uklidil míč do horního rohu branky.Nejhezčí branka zápasu.Orgastica byla ve všech směrech před námi a jasně ukazovala proč vede naší ligu!Kofíci v závěru jž otevřeli hru za co nás soupeř trestal.Šnůra 5.branek rozhodla.Naši hráči měli šance,ale narozdíl od soupeře jsme je nevyužili.Poslední branku zápasu vstřelil kapitán Ondra Kuchař,kterému nahrál Visky.Kuba byl z naší strany nejlepším hráčem!Hráči Orgastiky se pak nečekaně začaly hádat a to vedli 2:8.Zápas tedy skončil naší prohrou 3:10.Doufám,že se nás sejde příští zápas víc.Kofíci to budou mít těžké,jelikož začali v polovině sezony a na předposlední tým tabulky májí velké manko asi 12bodů!

 

Komentář k zápasu:Ondra Kuchař

 

Sestava:Dalibába(G)(1),Kuchař(C)(9),Knobloch(8),Veselský(5),Lejčko(10).

Střelci:

1:1-Lejčko  (Veselský)

2:5-Veselský  (Knobloch)

3:10-Kuchař  (Veselský)

 

Nejlepší hráč:Veselský

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář