Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kofíci odehráli další utkání v Žyla Cupu!Prvně však sledovali umění Romana Šebrleho,který hraje v naší lize.Ale pak jsme předvedli náš nejhorší výkon v sezoně.Totálně bohužel propadla obrana.Kofíci i tak šli do rychlého vedení!Vágner náš tým poslal do vedení a vstřelil svoji druhou branku v sezoně.Bohužel to byla náše poslední branka v zápase.Pak již byl lepší jasně soupeř.Utkání i tak bylo vyrovnané,ale naši hráčí nedokážou využít šance.Jarda Huslík nastřelil dokonce tyčku!Kapitán Kuchař a Knobloch měli oba dvě šance a zase nic.Naopak soupeř vždy své šance využil.Bohužel se nedařilo naší obraně.Čtyři branky,které jsme inkasovali byly po nedůrazu naší obrany.Knobloch zavinil dvě branky a Huslík jednu.Kofíci neměli ani moc hráču,jelikož chyběli hned čtyři naši hráči pro nemoc-Lejčko,Dalibába,Lhotský a Roháč a to bylo taky znát.Naši hráči se drželi pouze poločas,který skončil 1:3 pro Holomajznu.Druhá půle nám vůbec nevyšla a utkání jsme nakonec prohráli 1:9."Vůbec nám utkání nevyšlo!Sám sem měl dvě šance,ale opět sem ani jednu nevyužil.Je pravda,že hrajeme vlastně o nic,ale musíme trošku bojovat!"dodal kapitán Kuchař. 

 

Komentář k utkání:Ondra Kuchař

Kameraman:Marek Brožík 

 

Sestava:Michálek(G)(1),Kuchař(C)(7),Knobloch(8),Němeček(11),Vágner(5),Huslík(9).

 

Střelci:

1:0-Vágner  (Knobloch)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(Ondřej Kuchař, 24. 10. 2008 0:57)

Dík snad příště vyhrajeme=)))

re:

(Byrty (Holomajzna), 21. 10. 2008 19:19)

myslim ze jste nejak zvlast nepropadli, ani my nehrali buhvi co. Ve futsale neni kazda strela hned sanci a musite pocitat s tim Vam golman neco pochyta, v tomhle pripade vsechno protoze my si dali takovyho polovlastnaka:) a ta strela do tyce sla taky puvodne do brany....jinak hodne stesti do zacatku, my taky dostavali kdyz sme zacinali...cus

o zápase

(Ondřej Kuchař, 21. 10. 2008 9:56)

Snad v příštím utkání konečně nepropadne obrana!!