Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední zápas jsme odehráli v Žyla Cupu s předposledním týmem tabulky Ya Bastou !.A utkání to bylo hodně vyrovnané a rozhodlo se až v závěru utkání.Začátek vyšel lépe soupeři a po chybě Němečka šel do vedení 0:1.Naštěstí Kofíci hned vyrovnali.Po přihrávce Kuchaře prostřelil krásně brankáře Radim Němeček a odčinil svojí hrubku z úvodu střetnutí.Potom zvýšil po chybě soupeře Honza Lejčko na 2:1.V tu dobu jsme měli hodně šancí jít do většího vedení,ale jak je našim zvykem žádnou branku jsme nepřidali a to dokonce právě Lejčko nastřelil týč!V poslední minutě prvního poločasu nás soupeř zatlačil a podařilo se mu z rohu hřiště vyrovnat na 2:2.Chyba byla hlavně v obraně,jelikož na hřišti byl v tu chvíli pouze jeden obránce.Poločas tedy skončil remízou.Po půlce šli do vedení opět Kofíci.Přečíslení našeho týmu využil po střele Huslíka dorážkou Honza Lejčko.Lejčko vstřelil již 8.branku v Žyla Cupu a stal se naším nejlepším střelcem týmu v soutěži.Bohužel jsme vedení znovu neudželi a Ya Basta ! vyrovnala.Za stavu 3:3 nás podržel brankář Vojta Dalibába,který vyrazil několik jistých branek.Soupeř nás zatlačil a přidal další dvě branky a zvýšil na 5:3.Bylo to poprvé kdy vedl jeden z týmů o více než jednu branku.Naštěstí Kofíci ještě jednou zabrali a vyrovnali.Na 4:5 dorazil střelu Knoblocha na druhý pokus Ondra Kuchař a na 5:5 dorazil střelu do branky Michal Štípek.Ten po utkání nebyl spokojen jak náš tým střídal a to byla pravda,protože v koncovce jsme totálně propadli a špatně střídali.Obrana po inkasované brance na 5:6 se rozpadla a v defenzívě byl pouze kapitán Knobloch.V závěru náš tým inkasoval ještě dvě branky a nakonec prohrál 5:8.Utkání bylo i tak hodně vyrovnané a Kofíci naznačili v posledních utkáních mírné zlepšení.I tak,ale náš tým uhrál z 11.zápasu pouze jeden bod.Problém byl hlavně v tom,že hráči nechodili na zápasy.Jinak naše střetnutí byly vyrovnané!

 

Komentář k utkání.Ondra Kuchař

 

Sestava:Dalibába(G)(1),Knobloch(C)(4),Kuchař(10),Lejčko(8),Štípek(5),Šimůnek(11),

Němeček(7),Huslík(9).

Náhradníci:Hess,Vágner.

 

 

 

Střelci:

1:1-Němeček   (Kuchař)

2:1-Lejčko

3:2-Lejčko

4:5-Kuchař   (Knobloch)

5:5-Štípek

 

Nejlepší hráč:Němeček

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o zápase

(Ondřej Kuchař, 22. 11. 2008 10:08)

Škoda,že v závěru jsme propadli,ale Míša měl pravdu nestřídali jsme často a koncovka nevyšla.Jinak ocenuju to,že všichni naši hráči se dostavili na utkání a omlouvám se Jirkovi a Hubertovi,ale někdo stát musel i tak byly zmatky.Zachytal dobře Vojta ten podržel tým.Škoda snad příště příjde výhra tohle byl tým na poražení!!!